Bahsine'ye Giriş için Tıklayın

Bahsine Yeni Giriş Adresi

Bahsine Giriş

Yeniden sitenin BTK engeli ile karşılaşmasıyla birlikte, Bahsine yeni giriş adresi aramaları başladı. Yeni giriş adresi ya da yeni giriş linki, bbizler için pusula niteliğindedir. Yönümüzü her zaman buna göre belirlemeliyiz. Fakat tabii ki birkaç farklı referans noktasına ihtiyacımız var. Bazen pusulamız şaşabilir. Sağdan soldan dolandırıcılı sitelerin paylaştıkları linklere de denk gelebiliriz. İşte bu ayrımı yapabiliyor olmamız gerekiyor.

Bu ayrımı yapabilmemiz için, resmi sosyal medyalarını da kendimize bir nevi kutup yıldızı şeklinde kabul etmeliyiz. Hiçbir şekilde etkilenemeyecek olan bu kutup yıldızları sayesinde, pusulamız şaşmaz. Bahsine’in içerisinde girdiğimizde, Telegram-Twitter adreslerini göreceğiz. İlk yapacağımız şey bu sosyal medya hesaplarına girişlerimizi yaparak abonelik oluşturmak olmalıdır.

Abonelik işlemlerimiz sonrasında domain linklerine erişebiliyoruz. Bildirimleri de açmanızı tavsiye ediyoruz. Domain linklerini elde edebilmenin yanı sıra bildirimlerinizi açtığınızda mesela promosyonlarla ilişkili paylaşılanları da göreceksiniz. Ayrıca yaklaşmakta olan etkinlikleri ve yakın tarihli olan diğer birçok detaya da hızlıca erişim sağlayacaksınız.

Bahsine Güncel Giriş Adresi

Bahsine güncel giriş adresi ile ilişkili yaşayabileceğiniz sorunların en büyüğü aslında bahsetmiş olduğumuz dolandırıcı siteler konusudur. Twitter’da da bu tip sorunlar yaşanabiliyor. Mesela Twitter’da kendilerini sitenin resmi sosyal medya sayfası şeklinde tanıtmakta olan birçok hesap bulabilirsiniz. Bu sitelerin yönlendirmeleri sonrasında siteyle aynı tasarıma ev sahipliği etmekte olan siteler bulabilirsiniz.

Birebir olacak şekilde mesela bu sitelerin tasarımları işlenmiştir. Çeşitli yazılımlarla bunları sağlamışlardır. Ancak hesap bilgilerinizi giriş yaptığınızda bir de bakarsınız ki giriş kabul etmiyor. Tam bu anda altyapıya düşen hesap bilgileriniz tanımlanır ve hesabınızdan para çekimleri sağlanır. Ancak tabii ki Bahsine sitesinin sistemi artık buna izin vermemektedir.

Bahsine Son Giriş Linki

Bahsine son giriş linki alırken bu yüzden resmi kaynaklardan uzaklaşmamalıyız. Resmi kaynakları hemen giriş yapar yapmaz takibe almalıyız. Herhangi bir şekilde Google’da rastgele araştırma yapmaktan özenle kaçınmalıyız. Google üzerinde yapacağımız giriş araştırmaları ile birlikte site dışı kaynaklara denk gelebilirsiniz. Bahsine’in sitesi kapandıktan sonrasında Google sıralaması düşecektir.

Bu yüzden dolayı da sizler sitenin ismini yazdığınızda tabii ki doğal olarak internet üzerinde bulamıyor olacaksınız. Kapanmış olan bu domain linklerinin yerine açılan domainler de yukarıya çıkamaz. Sizin giriş işlemleriniz için kullanmanız gereken sistemleriniz bu sebepten dolayı çok daha mantıklı olmalıdır. Dilerseniz eğer ki son giriş linki gibi şeylerle uğraşmak yerine mobil uygulamaları kurabilirsiniz. Bu şekilde daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir