Bahsine'ye Giriş için Tıklayın

Bahsine Son Giriş Adresi

Bahsine Giriş

Bahsine son giriş adresi ile birlikte sitenin güncel sayfasına erişebilirsiniz. Ama söz konusu olan sorun da zaten burada yatıyor. Kullanıcıların düzenli olarak güncel olan bilgilere erişebilmeleri için birtakım yöntemlere sahip olmaları zorunludur. En başta yer alan yöntem aslında bellidir. O da sosyal medya hesaplarının kullanımı olacaktır. Doğru sosyal medya kaynaklarının belirlenmiş olması, giriş işlemleriniz sırasında rahatlık sağlayacaktır.

Bahsine dünyasına giriş yaparken Twitter ya da Telegram ile giriş linklerine erişebilirsiniz. Şu anda sitenin kendi ana sayfasında paylaşmakta olduğu iki sosyal medya hesabı bunlardır. Tabii ki giriş yöntemlerinden bahsederken bizlere son giriş adresi kadar nokta atışı bir şekilde hizmet etmekte olan seçenekler de bulunuyor. Mesela IOS ya da Android indirme işlemleri burada yer alıyor.

Mobil uygulamaları indirdikten sonrasında kurulumlarınızı yapabilirsiniz. Artık bu şekilde hiçbir sorun yaşamaksızın hesap bilgilerinizi giriş yapar ve son giriş adres bilgilerine de her seferinde sıfırdan erişmenize gerek kalmaz. Yani her seferinde tekerleği baştan icat etmenize gerek yok.

Bahsine Son Giriş Linki

Bahsine son giriş linki ile ilgili aramalarınızda dikkat etmeniz gerekenler vardır. Denetleme sistemi hiç olmayan bir sektörden bahsediyoruz. Bu sebepten dolayı da birtakım parazitlerden kendimizi arındırmalıyız. Bu parazitlerden bahsederken aslında neyden bahsettiğimiz açık diye düşünüyoruz. Tabii ki sahte olan siteleri ele alıyoruz. Sahte ve dolandırıcı olan sitelerin linklerine dikkat edelim.

Orijinal sitelerin domain linklerine baktığımızda, linklerin güvenilir işaretiyle, sertifikalı şekilde karşımızda yer aldıklarını göreceğiz. Ancak sahte olan sitelerde bu güvenilirlik ibaresini göremezsiniz. Herhangi bir şekilde bu ibare yer almadığı için sizlerin de durumu çakmanız an meselesidir. En azından şu anda bunu biliyorsunuz. Domain linkinin sol kısmında yer alacak asma kilit işaretine bakmayı ihmal etmeyin.

Bahsine Neden Engelleniyor?

Bahsine neden engelleniyor? Meselenin köküne dair de bir şeyleri bilmeliyiz ki, neden bu tarz engellemelerle karşılaşıyoruz daha iyi anlayalım. Yani neden her seferinde, belirli aralıklarla bu adres yenileme işlemlerine tabii olmak durumundayız ki? Sürekli olarak belirli bir süre zaman sonrasında BTK engelleri ile karşılaşıyoruz ki?

Bahsine sitesi her ne kadar güvenilir olsa da ülkemiz sınırlarında yasal bir karşılığı yoktur. Daha doğrusu yasal olarak yasa dışıdır! Bu sebepten ötürü de BTK engellemeleri kaçınılmazdır. Çıkarılan kanunlar gereğince diğer birçok site adına geçerli olan engelleme işlemleri burada da söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir