Bahsine'ye Giriş için Tıklayın

Bahsine Kullanıcı Yorumları

Bahsine

Bahsine kullanıcı yorumları, giriş öncesinde ya da üyelik öncesinde dikkate değer olan bilgilerdendir. Bir sitenin güvenilir olup olmadığını bu tip yorumlara göre belirleyebiliyoruz. Tabii ki her şeyi belirleyecek yegane şeyler kullanıcı yorumları olmamalıdırlar. Hatta bu konuda dikkatli olmalıyız. Yani kullanıcı yorumları arasındaki abartılmış içerikleri görmeyi biliyor olmalıyız.

Her zaman bu konularda mantıklı yorumlar göremiyoruz. Mesela siteye ilişkin yapılan yorumlar bazen kanıtsız ya da ekran görüntüleri dahi olmaksızın paylaşılabiliyor. Çeşitli site dışı şikayet yorumlarına baktığımızda bunu görebiliyoruz. Burada sitelere bir nevi suçlama yönlendiriliyor. Zaten şikayet yorumları yapılırken herhangi bir şekilde doğrulama istenmiyor.

Bu sebepten dolayı, yapılan bu yorumların kötü niyetlerle yapılabileceğini de hesaba katmalıyız. Kullanıcı yorumlarını okurken reklamvari yorumlar da göreceğiz. Özellikle Ekşi Sözlük üzerinde bu tip yönelimlerin gün geçtikçe çok daha yaygın bir hal aldığını görebiliyoruz. Reklam yorumlarının bizler için değerleri, tıpkı aşırı olumsuz yazılan yorumlar kadardır. Yani ikisinin de birbirine karşı hiçbir üstünlüğü yoktur. İkisi de aynı şeydir.

Bahsine Şikayet

Bahsine şikayet yorumları her zaman olacaktır. Hiçbir casino sitesi püripak değildir. Sitelerle ilgili olarak yapılan yorumlara bakarken mutlaka dolandırıcılık ya da para ödememe gibi şeyler göreceğiz. Bu tip konuların söz konusu olmasıyla birlikte tabii ki kendimizi biraz daha kaygılı hissedebiliyoruz. Ancak şikayet yorumlarının olması bizleri germemelidir.

Böyle yerlerde şikayet yorumlarının olması çok normaldir. Bakmamız gereken şey ise daha çok sitelerin şikayetçi olan müşterilerine karşı yaklaşımlarıdır. Eğer bunları görmezden geliyorsa ya da mesela hiçbir şekilde yanıtlamaya lüzum dahi görmüyorsa, işte endişelenebiliriz. Çünkü müşteri hizmetleri noktasında kötü bir düzeyde olduğunu görmüş olacağız.

Bahsine Nasıl Bir Site?

Bahsine şikayet yorumları ile ilgili konuşurken, müşteri hizmetleri örneğini verdik. Bu konunun çok daha önemli olduğunu paylaştık. Peki, genel olarak baktığımızda, sitenin müşteri hizmetleri nasıldır? Yani bu konuda tutturmuş olduğu lisanda başarısı nasıldır? Gerçekten de siteyi mesela güvenilir kılan bir sistemi mi vardır? Bahsine sitesinde canlı destek hattı bulunuyor mu?

Ana sayfaya giriş yaptıktan sonrasında sağ alt köşede sitenin mavi rengine bezeli olan bir destek sekmesini görmekteyiz. Destek sekmesine giriş yaparak anlık yardım taleplerimizi hızlıca oluşturabiliyoruz. Bu destek taleplerimiz sonrasında şikayetlerimize de yanıt veriliyor. Yani müşterileri ile olan iletişimlerini aktif ve son derece sürekli olarak tutmayı başarıyor diyebiliriz. Yapmanız gereken şey, şikayet yorumlarınız varsa eğer bunu mail destek hattı üzerinden ya da canlı destek üzerinden belirtmenizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir